ja sam danas kuvala kachamak, onaj nash ka babe shto su ga pravile, sa krtolom, skorupom i ki$elim mlijekom!
Mogla bih svaki dan da ga jedem, ali danas imam upalu mishica na obje ruke pa rijetko priushtim porodici to zadovoljstvo
p.s. evo Hari editovah, shto me odma prozva za skorup!!! Jos ako je iz Drobnjaka, onaj zuti iz mjeshine...uh!![]()





ja sam danas kuvala kachamak, onaj nash ka babe shto su ga pravile, sa krtolom, skorupom i ki$elim mlijekom!
Reply With Quote
Bookmarks