
Originally Posted by
DeTiGeRo
a daj Ivanje...pusti turiste da uzivaju...
kukate kad ih nema...kukate kad ih ima...sto vam je ljudi!!!
meni je,uglavnom sinoc bilo strava...samo sto je trebalo po godine da krene povorka..ali u svakoms luchaju izigrah se isplesah islikah...banja!
a onda do 4 u diskoteku! VRH
ali sto jes jes, ono smece po trgu i po rivi kad sam vidjela, mala snaga me uvatila!!!!
Bookmarks