Nadam se da nema potrebe da odje listam definicije i forumska pravila, ali dokle ce forumske diskusije vulgarizovati ovakvi postovi: Originally Posted by MNT Ovi Srbi koji zive u CG, su za veliki dio Posrbljeni Crnogorci. Neka ih je sram... ali se ne cudim i mamu svoju bi prodali da bi im dobro ispalo... Poslije ovakvih postova cijela diskusija podje u tri fine, normalni ljudi se povlace, a ovakvi forumasi dominiraju. TUzno za gledat...
Last edited by Bonja the Zmaj; 16-07-07 at 15:44.
Vecina ljudi je zla
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks