Results 1 to 25 of 113

Thread: Pravo slobode govora

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pravo slobode govora

    Interesuje me zasto je Intruder odstranjen sa ovog Forum? Momak je otvorio diskusiju, iznio sto se u sobici vas moderatora desava...kako velikodusno brinete o mojoj licnoj sigurnosti, dotle da bi me 'neometano' i 'drugarski' poslali put Dobrote na oporavak od trenutno vrlo 'opasne' aktivnosti usmjerene ka Forumu.

    Ovo, zaista, prevazilazi sve okvire demokratski oganizovanog Foruma, zar ne mislite?

    Drugo, Intruder je pokazao sta se sve desava na ovom Forumu. Netrpeljivost, neprincipijelnost, ismijavanje usera na ovom virtuelnom prostoru.

    Hocete li me udostojiti postenog odgovora, zdravorazumskog, prije svega? Mnogo je sto moram citati vulgarne PM vashis usera i moderatora. Nadam se da ce ovaj moj apel uroditi plodom. Jedan od vashi moderatora, zamislite, poslao/la mi je poruku ovim rijecima 'znam da mi neces odgovoriti jer me ne podnosis', sa kojom/s kim nikada nijesam dosla u bilo kakvu konfliktnu situaciju. Kakav je to nacin obracanja, pitam vas?

    I, onda, kada se neko ohrabri da ovu demokratiju rasvijetli, to jest uchini je vidljivom userima Foruma dobija BAN, zar ne? Dje smo mi tu?

    Znate li vi sta se sve desava na ovom Forumu? Prijetnje, vulgarne personalne poruke, omalovazavanja, obesmisljavanje inteleginentnih diskusija, vrijedjanje usera od strane moderatora, jer isti ne moze shvatiti da je misljenje ostalih ljudi razlicito od njegovog.

    Dakle, sta je Intruder zgrijesio da mu se nametne BAN?

    Necete mi, valjda, izbrisati ili zakljucati ovaj topik. Tice se svih nas, a najvise demokratije. Ocekujem od vas taj minimum demokratije.
    Last edited by cvrchak; 27-05-07 at 03:32.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  2. Pravo prve bracne noci - dio istorije
    By -GRAD in forum Istorija
    Replies: 26
    Last Post: 09-09-05, 08:26
  3. Pravo glasa crnogoraca iz Dijaspore
    By monteboy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 18-06-05, 08:18
  4. 265.000 gradjana Crne Gore trazi pravo glasa
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 05-05-05, 17:37
  5. I oni imaju pravo
    By Lexus in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 13-03-04, 10:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •