Originally Posted by retype_htc Sta ce ovo biti? Vučićeviću zabranjen ulazak u Crnu Goru https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ak-u-crnu-goru Sent from my iPhone using Tapatalk Pa ne znam sto je cudno. Svasta mlati lik o Cg. Zapravo je cudno to sto neko nas radi svoj posa. Sent from my SM-A566B using Tapatalk
AdO_pG, Tica
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Forum Rules
Bookmarks