Prodajem 4k monitor rog strix XG27UCG dual mode...1080 rezolucija 360hz a 4k rezolucija 160hz..Monitor odlicno ocuvan godinu dana koriscen, jos pod domacom garancijom godinu dana..Kupljen u multicom, razlog prodaje prelazak na 4k oled...290e!
Kontakt viber/whatsapp 068-257-515