Originally Posted by pauki Prvi snijeg u 2026 za Podgoricu, a po prognozama moglo bi ga bit još ove godine Ne da ce ga biti, nego ce ga biti i previse, da se covjek zapita je li Podgorica ili Zabljak. Po modelima koje pratimo mi meteo entuzijasti bice snijega i snijeznih radosti vec kroz 6 dana i trajace dugo, dugo.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
tigrovo_oko
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks