Samo umjesto 4, 5 slojeva garderobe odeš u šorc i papuče na jednu od 4, 5 rijeka i eto rashlađivanja. Jezero. More. Bazen.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jao na cistu Cijevnu, zaronis, ona milina, malo u lad pa opet
Originally Posted by Bluemoon
Prelijep baš ozbiljno sad zavidim primorcima da mi se spustiti sad dolje i gledati u Jadran mislim da boljeg gušta na ovakav dan u ovo doba godine tamo nema.
Kad si primorac i ne razmisljam o tome, samo uzivas i smatras to normalnim
Bookmarks