eo ga hisense ovaj oDvlazivac vrhunski radi..i aplikacija mu je bez greske za razliku od gree+ koja budali i nece da upali klimu kako treba...
ima kod rodjaka xiaomi ovlazivac eo par godina radi bez greske
mada nisu to komplikovani uredjaji ne bi trebalo da bude problema






Reply With Quote
Bookmarks