eo ga hisense ovaj oDvlazivac vrhunski radi..i aplikacija mu je bez greske za razliku od gree+ koja budali i nece da upali klimu kako treba...
ima kod rodjaka xiaomi ovlazivac eo par godina radi bez greske
mada nisu to komplikovani uredjaji ne bi trebalo da bude problema