Hvala na informacijama ekipa. Zaboravih da nam serveri moraju na odmor vikendom.![]()
Inace na NLB nije jos uvijek leglo al je jutros tipa oko 08:15 povuceno sa HB racuna.
Hvala na informacijama ekipa. Zaboravih da nam serveri moraju na odmor vikendom.![]()
Inace na NLB nije jos uvijek leglo al je jutros tipa oko 08:15 povuceno sa HB racuna.
There are currently 10 users browsing this thread. (1 members and 9 guests)
Bookmarks