Mislila sam da nikad ovu temu ni u snu otvorila ne bi no bojim se da se baš sve više pitam oko njegovog prosuđivanja.
Recimo,ovo baš pogađa.Naročito oko manipulacije.
Mislila sam da nikad ovu temu ni u snu otvorila ne bi no bojim se da se baš sve više pitam oko njegovog prosuđivanja.
Recimo,ovo baš pogađa.Naročito oko manipulacije.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks