Originally Posted by Bluemoon Hmmmm podsjeti me na nešto na šta sam gotovo i zaboravila. https://forum.cdm.me/showthread.php?...46#post6097746 Koliko tu tek materijala predstoji u buducnosti... A i odje ga imamo jer se pojedinci pa na forum identifikuju sa zemljama na istoku... Takozvane potencijalne ćelije... Sent from my SM-A546B using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks