Ako nije pokradeno, kao da nisu ni igrali , mislio sam da ce mo lakse dobit ovu utakmicu
Ako nije pokradeno, kao da nisu ni igrali , mislio sam da ce mo lakse dobit ovu utakmicu
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks