HB: “Sajt je blokiran iz sigurnosnih razloga” i jos kazu da na licni zahtjev mogu da omoguce, ali da se da izjava da korisnik snosi troskove u slucaju zloupotrebe.

Na potpuno legitimnom sajtu… koji ima 2fa.

Po toj logici svaki mogu da blokiraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk