Ne sjećam se da sam baš odaaaavno pogledao veće smeće od filma od Gladiator II.
Prosto ne znam od čega da počnem, dal od toga da je čitav film snimljen pred zelenom folijom, da su efekti najblaže rečeno jadni, da je radnja filma i gluma apsolutno svih porazna, retardirani dijalozi... Majmuni na steroidima i vilicama od Alien-a, bitke brodovima u Koloseumu, nabildovani nosorog i td i td, moglo bi se nabrajati čitav dan.
Većinu vremena nisam mogao da prosudim jel "film" neka parodija ili gledam li neku pogrešnu verziju...
Jedino što je dobro što skidoh film pa ga pogledaj kući, inače da sam još platio u Cineplexx ovo vrijeđanje inteligencije ne bih sebi mogao da oprostim.
Zaobiđite obavezno.
Sent from my SM-A528B using Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks