Je li moguće da danas cio dan ne rade semafori kod sportskog centra + semafori na skretanje za staru varoš/čepurke, aj što ne rade no što cio dan jednoga saobraćajca nema da reguliše saobraćaj, to je haos bio cio dan danas, kolaps.

Najveći šlag na tortu je službeno auto od radnika koji tu nešto rade oko semafora koje je je parkirano NA SRED bulevara, tačnije u desnu traku uz trotorar pa em je pakao gužva jer je kolaps em su blokirali i tu traku pa se moraju ljudi prestrojavat zbog njih.

Nisam mogao da vjerujem, raspada nam se grad jbt...