Jel se ovo koljeničari u kampanju slikaju sa SVOJIM premijerom.
A ne no će sa onom splačinom Lažojkom zvaničnim premijerom koji im se iz prkna ne vadi.
Ada neće odnijet Crnu Goru u Čačak.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel se ovo koljeničari u kampanju slikaju sa SVOJIM premijerom.
A ne no će sa onom splačinom Lažojkom zvaničnim premijerom koji im se iz prkna ne vadi.
Ada neće odnijet Crnu Goru u Čačak.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Tko leti, vrijedi...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks