Samo bih da jos jednom (necu se ponavljat') skrenem paznju na pravilnik foruma koji je svima vrlo dobro poznat ali ga izgleda vecina ignorise i misli da nema potrebe da se postuje.
https://forum.cdm.me/showthread.php?...avilnik-foruma
Najvise bih skrenuo paznju na ona pravila u vezi sa vrijedjanjem drugih ucesnika a posebno koriscenjem pogrdnih izraza u vezi sa nacionalnoscu, vjerom i sl.






Bookmarks