Pod volat mijesano meso katastrofa,jedino su cevapi bili dobri,ostalo zilavo i skoro nejestivo,ja volim bubrege ali ovi njihovi su toliko bili zilavi da se covjek mora potrudit da ih isjece, karadjordjeva nedovoljno pecena, dosta su pokvarili od mojeg zadnjeg dolaska kod njih