kuliranje u samoci, i da me svi ostave na miru
tim povodom razmisljam da li je dolazak na forum uopste bila dobra ideja![]()
kuliranje u samoci, i da me svi ostave na miru
tim povodom razmisljam da li je dolazak na forum uopste bila dobra ideja![]()
digla nogu na papucu, pa sve vice "necu!", a na kuma namiguje da se kola krecu
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks