Results 1 to 25 of 614

Thread: UEFA Champions League 2023/24

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,772
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Sto se tice atm - int dvomeca, inter je svoju sansu ispostavlja se na kraju propustio pobjedom od 'samo' jednog gola na domacem terenu u prvoj utakmici u kojoj je realno bio bolji za makar dva razlike.

    Sto se tice Inzagija mislim da mu nije bio inicjialni plan da se povuce vec je atletiko citao igru intera plus je igrao toliko fizicki jako i na ivici faula sa freneticnim presingom 100 od 120 min da je to skoro pa teoretski nevjerovatno sto se energije tice, takodje je i publika bila ista takva...

    Thuram kao sto sam i ranije govorio je igrac sa dobrim potencijalom i karakteristikama no mu treba koja godina iskustva na najvisem nivou da vidimo hoce li ostvariti svoju sudbinu...

    Dosta odlicnih stvari ali i neiskustva (ne nuzno neznanja ili nepaznje) ima u ovom interu... Kad se stvari 'lome' na ovom nivou tu odlucuju sitnice a tu Cholo i njegova ceta imaju trenutno prednost, dakle iskustvo. Inace je inter modernija i usudicu se reci bolja ekipa za pola komada od ovog atletika.

    Takodje ni sama cinjenica da je inter imao ne znam ni sam koliko pobjeda u nizu gledajuci nazad nije isla na vodenicu ekipi intera jer ih je cini se ucinjela da su vise samouvjereni od 'dozvoljene' granice.

    Bilo kako bilo ne bih ja tu nikakve rezove pravio. Na Inzagiju je da stice trenersko iskustvo na najvisem nivou, na Zanettiju i Marotti da rade dobro kao sto i sad rade i to je to... Cini se da je svijetla buducnost pred klubom nakon 10tak godina mraka do prije svega koju god...

    Inzagiju je sad najveci i najtezi zadatak ( psihicki tezi od ovoga za ls) da odrzi iskru i vatru u ovoj ekipi do pocetka sl sezone jer daleeeeko je septembar....
    Last edited by zubizaretta; 14-03-24 at 14:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Fantasy Football - Champions League
    By Bokee in forum Fudbal
    Replies: 68
    Last Post: 13-12-10, 13:38
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •