Kakav blavor, sad mu listam objave kad si ga vec okacio...
https://x.com/Dajkovic/status/1302226573504978945?s=20
"Uvijek sam se pitao kako pojedini ljudi mogu da žive u Beogradu, a da mrze Srbiju, Srbe i sve srpsko.
Koji je to stepen ludila?" - kakav paradoks.






Bookmarks