
Originally Posted by
To Madeira
Vrijedilo je ostati budan samo zbog ove akcije, kako volim ovakve fore i jedan od bitnijih razloga i zbog kojih volim NFL.
Polu blok na jednog defanzivnog beka odbranilo od pick 6 interceptiona. Nijansa. Ne bih se iznenadio da na kraju zavrsi tekma over. Napadi zivnuli.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Bookmarks