Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
Pa ja pitam za CG a ne za Spaniju... znam da tamo radi

Sent from my SM-A546B using Tapatalk
U CG na Telekom mrezu se desava da ne radi. Prilikom setupa dobro bi bilo ic na 3g pa onda prebacig na 4g

Sent from my 22081212UG using Tapatalk