Originally Posted by injection Biciklo vozite, nema goriva nema barela nema akcizama i poreza nema dpf nema egr a ide, nema guma nema kvarova nema registracija... Samo jedno ima zdrav zivot i stetan za drzavu nisi oporezovan eto Idi pjeske, onda nemas trosak ni kupovine bicikla
miovrag
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks