Quote Originally Posted by technus View Post
Cara iz BD niko nista?
Cara iz bd DPS tužilaštvo nije pipnulo pa tu imam neku nedoumicu zašto je to tako i čije je to zemljište uopšte, inače znamo svi valjda da bi ga davno spakovali ,ako su mu već spakovali nadređene u onom praćka državnom moždanom udaru. Što se mene lično tiče, SVAKO ko radi protivno zakonu može put Spuža, bio on car, kralj ili peasant ali pošto ne diraju kralja, neka car odmara I sprda nam se svima.