Ako je suduti po broju vjernika kod nas, bicemo #1 u svijetu po broju korisnika po glavi stanovnika
https://www.cdm.me/tehno-nauka/razvi...nje-sa-isusom/
Ako je suduti po broju vjernika kod nas, bicemo #1 u svijetu po broju korisnika po glavi stanovnika
https://www.cdm.me/tehno-nauka/razvi...nje-sa-isusom/
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks