
Originally Posted by
nikolaf7
Mislio sam da pricamo o prekoracenju nuzne odbrane i zasto je i zrtva kaznjena.
Sent from my phone
Pitanje je kako je sudija utvrdio prekoracenje nuzne odbrane. Samo na osnovu izjave optuzenog, odnosno napasnika? Pa svako se reci da nije kriv. Koliko treba nekome ko je ficicki slabiji (ako uzmemo da su muskarci generalno fizickii jaci od zena, a pogotovo neko ko je gradjevinac) da odbije napad i da se zastiti. Moze mozda jednim udarcem da se zastiti i da mu nanese povrede, a mozda mora vise puta...Nije to bas tako crno i bijelo. Neko laze od crnogoraca, sto bi rekli. Treba ih pitat da sve sot imaju ispricaju na poligraf. Jesete d anije sudski valjan dokaz, ali moze da povede istrafu u nekom boljem pravcu.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Bookmarks