Quote Originally Posted by moon safari View Post
znci, nijedno pojacanje nisu promasili u zadnja 3 prelazna roka. wooda su iskoristili godinu dana, prodali za iste pare. gordon dosao rovit prosle sezone, mogao bi da se pokaze ove, evo odmah asist nocas.
Eddie je sa manje para čuda radio. sad ima keš al ga pametno troši. pametnije nego Spursi recimo sumnjam da bi istovarili milione za Richarlisona

Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
Barnes brutalno pojačanje, vrhunski dzoker.

Odličan posao rade nema što.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk
reče Eddie prije neki dan im treba još jedno dva pojačanja i da zna koja su. opasni će biti i u CLu. recimo neki Atletico će pregaziti, siguran sam


Sent from my iPhone using Tapatalk