Prosle i preprosle godine je bilo sjajnih borbi. Besplatan je ulaz ako se ko odluci.


Vidjeh da je Diaz oko 20mil uzeo od borbe sa Jakeom, nije ni cudo sto sve vise mma boraca ide u box.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk