Quote Originally Posted by Mojsije View Post
Idu simultano 3 rupe i Wisteria rezidencije, fazno... shodno brzini prodaje, vjerujem da ce za 4-5 godina bit zavrseno svih 18 rupa i rezidencijalno naselje...
To je gore bomba, podignuce komplet naselje na visi nivo kad se golf zavrsi i uvrsti u te kalendare i cuda...

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Au kakvi izrazi, rezidencije, Peaks, Masteri, Village-i, i cuda ahahahahah. Rekao bi coek da smo u Monte Karlo, a ne u 'Monte K*ralo'.

Nidje u cijelom provizorijumu normalnog puta, normalne TK, elektro, vodovodne infrastrukture. Sve improvizacija, od danas, do sjutra (a mozda ni do tad).

Navalite 'gradZani' na 'Peaks', da dobijete 'bunch of di*ks'

Sto bi jedan rekao, *tards (jbga postali smo moderni, sad se sve koristimo Engleskim izrazima), za 1800 EUR/m2 mozete sebi vilu da gradite, a ne da dobijete cumez u kojem ne mozete da se okrenete ka coek. Nego, osnove matematike, logike i tako to - dje je prozor da to sve izbacimo vani, jer je suvisno

Usput gradZani, gledajte kako Mile gradi biznise po svijetu od vasih para. On to za vase dobro cini. Jes da necete gledati centa od toga nikad, pa ni tad, ali dobro se on brine o vama, i vasim parama

https://www.cdm.me/ekonomija/forbes-...o-jednu-plazu/