Jos su prosjecne cijene i vece nego u tom grafikonu.Padaju cijene, padaju, ali u nekom paralelnom univerzumu.
Na forumu evo vec 6-7 godina padaju.![]()
Jos su prosjecne cijene i vece nego u tom grafikonu.Padaju cijene, padaju, ali u nekom paralelnom univerzumu.
Na forumu evo vec 6-7 godina padaju.![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks