A onda je Ukrajina Ukrovermaht i Ukrorajh, jer imaju pronacističke partije sa 1% podrške. Kako onda nazvati državu koja i zvanično slavi nacističke sluge i u tome ima podršku... Pa ne znam da li baš makar 80% ljudi, ali sigurno makar 80% onih koji odlučuju o tome šta će se slavit i čime će se punit glava ljudima. No bi odmah nastalo kmečanje kako su ugroženi i kako ih neko vrijeđa.





Reply With Quote
Bookmarks