Je li ovo technus u studiju?
Očekujem umjesto slike proslave u hali,da ide minut aplauza poslanika Vučiću u Skupštini Srbije
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Je li ovo technus u studiju?
Očekujem umjesto slike proslave u hali,da ide minut aplauza poslanika Vučiću u Skupštini Srbije
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Last edited by joni; 22-06-23 at 21:28.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks