Evo jedna tema prvensveno upucena mushkarcima, naravno zhenama nije zabranjeno da se uljuche
Naime prije neki dan, ispijajuci toplu chokoladu u oblizhnjem baru sa bliskom koleginicom sa fakulteta, dodje do teme o mushkarcima i romantici.
Prozbori ona: "-Ah draga, ne budi tako skeptichna, sve vishe vjerujem da su mushkarci romantichniji od zhena", na shta odgovaram: "-Ah draga, mushkarci glume romantiku, jer znaju da zhenama to godi i da ce na taj nachin dobiti sve shto pozhele".
Rasprava se rasplamsa i mi se kladismo. Potom se aktuelnoj temi prikljuchishe josh 4 koleginice za susjednim stolom i nasta opshta polemika. Sve u svemu, nadglasashe me, mushkarci ne glume romantiku, vec jesu romantichni, a ja sam vec pripremila milku sa keksom od 300g koju prvom prilikom nosim na fakultet, zbog izgubljene opklade.
U iskushenju da pojedem ovu milku :mrgreen:, sjetih se da su u toj raspravi, uchestvovale samo djevojke, a da zapravo ni jednog mushkog glasa o romantici nije bilo, pa rekoh da otvorim temu. Dakle momci, koliko ste iskreno zaista romantichni, a koliko se sluzhite romantikom da bi udovoljili zhenama?