Sad idete iz krajnosti u krajnost.ne ulazimo u njihovu moralnu vertikalu kakvi su i sta su.oni dobijaju pare za usluge pronalazenja rupa u zakonu i sto povoljniji polozaj klijenta(lopova ubica kriminalca nesrecnih slucajeva ....svako ima pravo na odbranu ,floskula poznata svima.
Niti ih mrzim niti ih volim neki su mi gadniji od drugih i to je to.eto volio bih da placaju porez![]()
Послато са SM-F926B помоћу Тапатока





Bookmarks