ha ha pa bi on ostavio to tako nelegalno izgradjeno. Uh nikad kraja jeftinim stosevima malog Drity-a od metar i seikova heftalica (posto malom Drity-u seici kupuju avio karte

). Generalno sto se tice nelegalno izgradjenih objekata treba vidjeti kako su izgradjeni, i ako je legalno izgradjeno, napuniti budzet taksom za legalizaciju. Ako nije legalno, drzava da preuzme, i nadje namjenu. Od rusenja narod nema nikakve koristi, ali ima mali Drity - od populizma, i ovih Iznogud stoseva mozda cak i poraste malo, ili mu seici kupe cak dvije avio karte

Ne bi me cudilo da na kraju to sruse, pa da bude da su srusili mimo zakona, pa da mu plate odstetu da moze takvih 10 da napravi, to obicno tako biva

Bookmarks