Nadam se da ce sve vece partije izaci samostalno, bez privezaka i satelita. Da se konačno eliminišu 1-2% partije ili makar stave u realne okvire.
Nadam se da ce sve vece partije izaci samostalno, bez privezaka i satelita. Da se konačno eliminišu 1-2% partije ili makar stave u realne okvire.
Samo ti...
U mome srcu si...
Jedna jedina, nepobjediva -
Zvezdo ljubavi!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks