
Originally Posted by
LadyHawk
Evo i ja danas prodjoh ulicom Baku da vidim sta se radi uz one parkinge tipa " kako zagorcati zivot vozacima", i mic po mic, zahvaljujuci guzvi, imah vremena da posmatram desavanja u izgradnji GL 2... radi se, i polako se spustaju roletne stanara GL1 sa prozorima prema jugu. Na nekoliko metara distance radi se grdosija GL2 - mirror image GL1.
Bice zanimljiva ladovina.
Preporucujem voznju za razgledanje kad imate vremena. Samo lagano, oprez, i propustajte automobile iz garaze, greota da se trzaju pod rucnom, jer izlaze direktno na put, a cekaju se i semafori.
Bookmarks