Zato sto bi ti dosadilo posle posjete pola familije i komplet drustva, da ti se izdive i fajront, niko koristi od tog kaveza. Drz' se blizine majkine kuhinje i normalnog komsiluka, ti tamo bi te pojeli za drucak.
Zato sto bi ti dosadilo posle posjete pola familije i komplet drustva, da ti se izdive i fajront, niko koristi od tog kaveza. Drz' se blizine majkine kuhinje i normalnog komsiluka, ti tamo bi te pojeli za drucak.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks