Najgoire što možeš uraditi je da prodaš stan i držiš keš. Inflacija je prevelika za to, da ih staviš u banku kamate su nula. Za sad ti sigurno taj stan vraća najbolje uloženo/dobijeno ako ga izdaješ. Ako si ga kupio za sebe i zadovoljan si, onda ga takodje zadrži. Kad se nedje ugnijezdiš i lijepo je, bar po meni nema para da se to mijenja.








Reply With Quote
Bookmarks