Sad upravo bilo, posle njega i neka Cesna mala iz istog pravca, znao sam da postoji, samo nikad nisam gledao live, uvijek mi se cinilo kao zestoko rizican manevar, pogotovo ovolikim avionom
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad upravo bilo, posle njega i neka Cesna mala iz istog pravca, znao sam da postoji, samo nikad nisam gledao live, uvijek mi se cinilo kao zestoko rizican manevar, pogotovo ovolikim avionom
Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by dusman; 16-01-23 at 13:54.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks