Da, da,upravo to.
Sto se tice kvarenja, meni je Bosch srafilica(brushless) crkla 2 mjeseca pred istek garancije. Ponio u servis, vele stator i ti si prvi kojem se ovo desilo. A u pm,kako sam vazda ja prvi ��. Sto snage tice,njoj je ne fali,no mi je par puta imala ruku zavrnut a kidala je debele serafe kad pretegnem u beton.
Ja sam se odlucio da uzimam Bosch nadalje jer ima dosta servisa koji ih rade, djelova i novih i polovnih i baterije su dosta pouzdane pa ne moram brinuti o njihovoj zamjeni. Makita je otpala zbog servisa Kipsovog, Milvoki mi preskup a i popravke, Dewalt isto dosta jak sa cijenom u odnosu na Bosch i Makitu, a nisam bio u toku kakav je servis.