
Originally Posted by
DJuzla
Bojao sam se da je lanac, jer mi je majstor dijagnostikom prosli put rekao da jeste malo istegnut, ali jos nije kriticno.
Ipak je bio prepunjen DPF, krcat, i nije uspio sam regeneracijom da se isprazni.
Ostavih ga majstoru, kaze ne preporucuje uklanjanje filtera i mapiranje, nego ciscenje, trebalo bi danas da bude gotovo.
80 eura.
Bookmarks