Pa onaj Pejovic je nasrnuo na Medojevica i snimljeno sve i nikome nista.
Dosta ljudi je zbunjeno sa ovim zakonskim novotarijama-da ne smiješ neprijateljima Crne Gore zalijepiti šamarčinu ili opsovati majku srpsku?
Kuda ide ovsj svijet?
Послато са SM-A536E помоћу Тапатока





Bookmarks