Posla ima, nego oni hoće na državnu sisu po svaku cijenu i plate kao u Cedis i EPCG.
Ja im želim svima da propadnu sa ovakvim načinom upravljanja državnim firmama.
Posla ima, nego oni hoće na državnu sisu po svaku cijenu i plate kao u Cedis i EPCG.
Ja im želim svima da propadnu sa ovakvim načinom upravljanja državnim firmama.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks