Quote Originally Posted by avet View Post
Zasto je tesko da novi, koji su obecali toliko puta da oni nece svastocinjet kao DPS, to ne cine?

Zasto je tesko ocekivati?
Zato jer smo mi narod sklon da se proda. Pogledaj samo po forumu, zbog kakvih privilegija brane DPS. Zaboravi na to da u CG postoji mnogo ljudi koji vole državu kako treba i koji žele da rade u opštem interesu svih njenih građana. Sve je u CG goli interes. Tvrdim to.