
Originally Posted by
remark
Evo čitav vijek nam se ova ista debilana ponavlja, ako primjerno računamo neđe od ubistva Stjepana Radića i ostalih u skupštini Kraljevine SHS. I ne znam je li fascinantnije i grđe to što i vijek kasnije stojimo đe su nam prađedovi stajali i ništa naučili nismo, ili to što, ovako demokratski oslobođeni i prosvećeni, jedino vrijeme u kojem ovakav horor nije vladao (1945-1985), danas nazivamo vremenom terora i strahovlade i kuge komunizma.
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Bookmarks