Ne znam ima li smisla odgovarati na nesto sto je besmisleno? Napisao sam:
Treba li da pojasnim ono sto bi covjek prosjecne inteligencije morao da razumije?I to vise nema veze s DPS,
Ako treba, govorim o sadasnjem stanju. Ne o proslosti.
Pomalo je bezveze objasnjavati nesto sto je ocigledno. Ali, ajde.







Bookmarks