Samo sam komentarisao ono kako je napisano. Nemam moc da virim u neciji mozak da vidim sto je neko mislio.
Nego, zasto ti tumacis nesto sto ne znas? Sto ne prepustis to onom ko je pisao post?
Uvijek postoji mogucnost pojasnjenja. Ali, to moze najbolje onaj ko je nesto napisao.
Nekako ovo tvoje mijesanje u stvari koje ne znas lici na drvenog advokata.
Po Vujakliji, drveni advokat je:
1. Neko ko samoinicijativno govori u ime prisutne osobe koja nije mutava.
2. Jedna vrsta "nolajfera". Osoba koja izgleda nema nikakvih problema u životu pa se bavi tuđim problemima...
3. Muški polni organ u romantičnoj mirovnoj misiji.
Ne znam dje si ti tu. Mozda se sam pronadjes

Bookmarks