Quote Originally Posted by Ostoja View Post
Samo sam komentarisao ono kako je napisano. Nemam moc da virim u neciji mozak da vidim sto je neko mislio.

Nego, zasto ti tumacis nesto sto ne znas? Sto ne prepustis to onom ko je pisao post?

Uvijek postoji mogucnost pojasnjenja. Ali, to moze najbolje onaj ko je nesto napisao.

Nekako ovo tvoje mijesanje u stvari koje ne znas lici na drvenog advokata.

Po Vujakliji, drveni advokat je:
1. Neko ko samoinicijativno govori u ime prisutne osobe koja nije mutava.
2. Jedna vrsta "nolajfera". Osoba koja izgleda nema nikakvih problema u životu pa se bavi tuđim problemima...
3. Muški polni organ u romantičnoj mirovnoj misiji.

Ne znam dje si ti tu. Mozda se sam pronadjes
Pokušaj da se nekako iskobeljaš iz onoga što si napisao je loš. Samo dublje ideš. Pametnije bi bilo da si odmah priznao. Pola oprošteno. A što se tiče advokature. Naravno da ću ovako reagovati kad je dama u pitanju. Jer ti očigledno ne znaš kako sa njima. Zamisli kažeš devojci/ženi na forumu kako je glupa. Pa to je dno. Ođe ću se zaustaviti. Ne moramo dalje.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk